reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

jaké je nejlepsí zajisteni pujcky vzor

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 78 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Archiv auditoria 2005:1-3 - Genea - genealogie, stránky o

MM [4.1.05 - 07:38] SAZYMA [31.12.04 - 19:40] Je mi lito, ale ani o slechtickych rodech jako byly Rozmberkove toho moc nevime - napriklad nevime skoro nic o jejich

Půjčka 500.000,- od nebankovní společnosti -

To je nejlepší rada jaké může být, jen kdyby to šlo Potřebuji sloučit dluhy, které mi zůstaly po manželce, protože platím jak čert a nemůžu se z toho nějak vyhrabat, potřebuji snížit měsíční splátku, takže potřebuji někoho najít, kdo mi.

půjčka zdárek ekonomika se zlepšuje díky půjčkám

se podívat, jaké faktory se letos nejvýrazněji podepsaly na obchodování s evropskými akciemi a kde se dalo nejvíce vydělat či naopak prodělat.. účtování o půjčce. Roman Žďárek, IČ 44467231, 14.1. ,…

Virtuální prohlídky nemovitostí na Bydleni 360°-Realitní inzerce

Moderní realitní server Bydlení 360° se zaměřuje na virtuální prohlídky nemovitostí, pomocí kterých si můžete prohlížet byty a domy k pronájmu i prodeji. Nabízíme. Jestli Vám soužití s někým jiným nevadí, je to jen dobře. Buďte

Kapitálový trh |

Základní orientace v problematice kapitálových trhů, základními pojmy, kterými jsou zejména účastníci kapitálového trhu, investiční nástroje, obchodování na kapitálovém trhu či uplatňování dozoru nad kapitálovým trhem. Obchodník

Univerzita Palackého v Olomouci |

Firmy i personální agentury hlásí před Vánoci rapidní nárůst brigádnických míst. V porovnání s jinými měsíci je to až dvojnásobně více. Zaměstnavatelé hledají…. podzim je krásně barevný a nabízí nepřeberné množství…

Jakou výši půjčky zvolit? |

Nevíte jakou výši půjčky si vybrat? Půjčky bez u si můžete sjednat zde. Půjčka 15 000 Kč nebo i půjčka 500 000 Kč mohou být vaše.. se nedostali do žádných potíží, je potřeba řádně splácet plněním splátkového kalendáře.

Česká Spořitelna, Půjčka -

Uvažujete o půjčce? Neúčelový spotřebitelský úvěr může být vhodným řešením jak si půjčit chybějící finance. Nevíte. Hotovostní půjčky Abeceda hotovostních úvěrů. Která studentská půjčka je nejlepší? Studenti, využijte slevy na dani

Inzeráty zdarma .cz inzerce zdarma katalog firem bez registrace

Poskytujeme půjčky bez poplatků předem. Nabízíme půjčky se zástavou nemovitosti, krátkodobé půjčky, Sms půjčky, půjčky až do 500 tis. Kč bez registru do 24 hodin. Sami si zvolíte výši úroku.

Jak přejít do UniCredit Bank | UniCreditBank - Hlavní prezentace

Podrobnější informace pro provedení změny banky - co je třeba zvážit, jaké podklady nutno připravit, povinnosti Nové a Původní banky a další důležité informace naleznete ZDE, popř. v klientském letáku.

Microsoft Word - 1.4. Analýza 2013

Jaký úvěr je nejlepší? 29 Ochrana informací 31. Požadavky na zajištění. K zajištění úvěru ve výši 500 000 Kč sloužil panelákový byt v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv zástav či exekucí. Nemovitost

Motivační faktory Váchová

Cílem mé práce je podrobně analyzovat motivační faktory řídících pracovníků a pedagogů v mateřských a základních školách. Z mého pohledu je znalost účinných motivačních faktorů pro řídící pracovníky velmi důležitá. Zajímavý

půjčka online dačice

ihned, Recenze na nebankovní online pujčky, Rychla pujcka online Dačice, Rychla pujcka online Černošice, Rychlá online pujcka Kaznějov, Rychlá půjčka 80000 tisíc korun, Snadná pujčka bez zajištění, Pujcka na ruku letohrad audit.

Na co si dát pozor při koupi nemovitosti. | Mělník

ceny nemovitosti, která bude sloužit k zajištění hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření. Zajištění se provádí nemovitostí kupovanou nebo jinou. Družstevní bydlení je jiná kapitola

Era půjčka s vyřízením online |

Era půjčka nabízí 20 000 až 600 000 korun s mnoha výhodami. Sjednání půjčky je zcela zdarma, stejně jako následná správa úvěrového účtu. Zdarma je také předčasné splacení celé Era půjčky nebo jedna až tři mimořádné splátky.

Podnikatelský plán Zdroje | Better Business Plan Šablony a

Častá otázka, že bychom si je: Jaký je nejlepší čas pro zahájení podnikání? Jaké jsou dobré příklady podnikatelský plán?