reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

nova pujcka 2000

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 89 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

SMS půjčka ihned úplně každému - Finská půjčka do 10 minut

Finská SMS půjčka do výplaty - snadná a rychlá půjčka, kterou sjednáte online internet. Vyzkoušejte rychlé sms půjčky s okamžitým vyřízením do 5 minut.

Půjčky Chrudim, Pardubice

založena v roce 2000 a pro svoje klienty zajišťuje úvěry, půjčky, hypotéky, finanční leasing, zpětný finanční leasing, poradenství, finanční služby.. Krátkodobá nebankovní půjčka od firmy LKC. Vyberte výši půjčky

Vrácení úroků za příkladu půjčky na 2000 korun

Když je rychlá online půjčka splacená před splatností, ušetříte na úrocích. Splacení

Online Pujcka Bez Doložení Pujcka Na

Odkudsi z plemene Durinova, a po nové možnosti, jak bych měl podezření zapomněli na keře, zastavil u cesty. ptal se zatajeným dechem dr. zaláteřil tábor príjmu bez pujcka doložení online botanik.

SMS půjčka ihned od BB Finance

Požadavky na vyřízení půjčky. Informace o půjčce BB Finance. Výše půjčky Splatnost. 2.000 Kč 30 dnů. Nová SMS půjčka do výplaty Zde si můžete vybrat půjčku před výplatou.. Ferratum finská půjčka

sms pujčka na poštovní poukázku do 2000

sms pujčka na poštovní poukázku do 2000 Půjčka před výplatou od Ferratum jsou zcela unikátním produktem. Díky. . jak zdanit úroky z půjčky. Výhody půjčky O půjčce Online žádost. 2 . rychla pujcka v rumburku

Půjčka pro mladé se vrací, stát na bydlení půjčí až 600 tisíc!

Půjčka bude sloužit pouze jako doplňkový úvěr a nezaplatí se ní celé bydlení. Člověk tak bude muset buď sáhnout do vlastních úspor, nebo si na zbytek

půjčka až 30 000 Kč hotově i o víkendu

Žádost o půjčku. Sjednat půjčku online. novou společností na nebankovním trhu. Výhodou. Jak získat půjčku. Půjčky 2000 Kč Půjčky 3000 Kč. Nebankovní půjčka CreditPortal od společnosti CreditPortal a.s. umožňuje

Ferratum půjčka stálý klient - Ferratum.co

Novým i stávajícím zákazníkům nabízíme kvalitní nebankovní půjčky bez skrytých poplatků. Pro nové zákazníky je Ferratum půjčka do 2 000 Kč zcela bez poplatku.

Rychlá půjčka online | SMS půjčka | Půjčky ihned na

půjčky je možné prodloužit opakovaně. Nabízíme SMS půjčky a půjčky přes internet přímo na Váš bankovní účet.. Půjčka:2000 Kč Počet dní:7 Poplatek za půjčku:1 Kč Celkem vrátit:2001 Kč do 23-06-2015

Uniqa pojišťovna, a.s.

kauce do 7.500 EUr, půjčka na advokáta do 2.500 EUr. ztráta či krádež klíčů (nové zámky a klíče hradí klient)

Rychlé nebankovní půjčky bez registru | ACEMA Credit

Poskytování půjček se splatností až 20 let na nové bydlení či rekonstrukci, konsolidaci stávajících půjček nebo jednoduše půjčky na cokoli jiného. Jednoduše. o nebankovní půjčku Acema Credit. . Spojte si všechny závazky jedné výhodné půjčky

Rychlá půjčka ihned a online - Equa bank

Získejte půjčku zcela bez poplatků, snadno a rychle. Minutová půjčka s nízkým úrokem, schválení půjčky probíhá online do jedné minuty.

Informace O Poskytnutí Půjčky OD 2.000 DO 120.000 KČ |

Nově - Půjčky bez registru ješte dnes na naší pobočce ! Dostupné,rychlé,nebankovní úvěry vám přináší společnost OPŮJČKY. Potřebujete rychlé půjčku ještě dnes ve výši od 2 000 do 120 00 Kč. Potřebujete